Poniższa oferta skierowana jest do osób w wieku 60 + zainteresowanych tematyką europejską i chcących uczestniczyć w inspirujących spotkaniach online.

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce przygotowało ofertę spotkań online. Projekt pt. „Klub europejskich pasjonatów” został przygotowany z myślą o osobach w wieku 60 lat i starszych. To wyjątkowa okazja, aby zgłębiać tajniki Europy, poznać ciekawych ludzi i uczestniczyć w inspirujących spotkaniach online.

Czego można się spodziewać?

· Edukacji: dowiedzieć się więcej o Unii Europejskiej, jej instytucjach oraz aktualnych wydarzeniach.

· Integracji: poznać innych seniorów, z którymi będzie można wymieniać doświadczenia i poglądy.

· Inspiracji: spotkać pracowników instytucji unijnych, ekspertów w dziedzinie europejskiej oraz aktywistów, którzy podzielą się swoją wiedzą.

A to nie wszystko! Dla dziesięciu seniorów, którzy wezmą udział w co najmniej siedmiu z dziesięciu warsztatów oraz w konkursie ogłoszonym podczas pierwszego spotkania, mamy wyjątkową niespodziankę. Będą mieli oni okazję wziąć udział w jednodniowym wydarzeniu w centrum Europa Experience w Warszawie na początku 2024 roku. Organizator pokryje koszty podróży, wyżywienia oraz noclegu dla dziesięciu uczestników projektu.

Rekrutacja potrwa do 25 września do godziny 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do jak najszybszej rejestracji poprzez formularz dostępny pod linkiem: Tutaj znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf2znRdgyj9eb…/viewform

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, to zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem klubeuropejskichpasjonatow@gmail.com.

Proszę pamiętać, że o zakwalifikowaniu na warsztaty decyduje data wysłania formularza zgłoszeniowego, z zachowaniem parytetu płci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *